Урок №1,2 Тема. Функція. Властивості функції

Вид материалаУрок
Тип уроку: систематизації та корекції знань.
3. Виконання типових завдань, в яких учні припустили найбільше помилок під час виконання к/р.
4. Учні, які виконали роботу без помилок, одержують індивідуальні завдання підвищеної складності № 351,354( с. 271).
Теоретичний матеріал, який потрібно опрацювати
Подобный материал:
1   2   3   4   5   6

Урок № 11


Тема. Аналіз контрольної роботи

Мета: систематизувати та узагальнити знання про квадратичну функцію, навчати методам самокорекції; удосконанювати навички планувати власну самоосвітню діяльність, обирати форми самоосвіти і джерела пізнання; прищеплювати потребу в систематичній корекційній роботі.

Тип уроку: систематизації та корекції знань.

Обладнання : -- Федченко Л.Я.,Литвиненко Г.Н. Різнорівневий збірник для тематичних та підсумкових контрольних робіт з алгебри у 9 класі.

- Г.П.Бевз Алгебра:Проб. підручник для 7-9 кл. Серед школи. –К.: Освіта, 1996.- 303с.

-Алгебра і початки аналізу в таблицях. 7-11 класи. Навчальний посібник, Науково – методичний центр, 2003.-248с.

-індивідуальні папки з самоосвіти

Хід уроку:
  1. Організаційний момент.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності, повідом­лення теми, мети уроку.

ІІІ. Аналіз контрольної роботи.

1. Виставлення результатів к/р та побудова діаграми у МОДЕЛЬ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ САМОКОНТРОЛЮ УЧНІВ).

2. Індивідуальний розбір помилок та вибір завдань для колекційної роботи. Номера корекційних завдань проставляються учителем під час перевірки контрольної роботи. Тексти завдань, які потрібно опрацювати, пропонуються безпосередньо на уроці у вигляді таблиці. Дана таблиця протягом тижня знаходиться на інформаційній дошці.

3. Виконання типових завдань, в яких учні припустили найбільше помилок під час виконання к/р.
  • 1(3б) ліва сторона стор.76 різнорівневий збірник
  • 1 весь рядок, права сторона стор.74 різнорівневий збірник


4. Учні, які виконали роботу без помилок, одержують індивідуальні завдання підвищеної складності № 351,354( с. 271).

Завдання

для корекційної роботи за матеріалами

контрольної роботи № 1 «Квадратична функція»

( Корекційну роботу потрібно виконати протягом 2тижнів після отримання завдання. Необхідно вказати точну дату. Матеріали корекційної роботи виконуються на окремих аркушах та поміщаються у папку з самоосвіти. Після цього робота перевіряється та учню надається можливість перездати контрольну роботу)


з/п

Ці номери виставляють під час перевірки у контрольний зошит

Яка помилка була припущена

Теоретичний матеріал, який потрібно опрацювати

Практичний матеріал, який потрібно виконати письмово

1

Знаходження коренів квадратного тричлена.

Пар. 40,55 підручника

Пар.3 стор.32 Алгебра в таблицях

1 стор.33

1 стор.31

Різнорівневий збірник

2

Знаходження вершини параболи.

Пар.3 стор 48,50

Алгебра в таблицях

133 стор.220 підручник

3

З*ясування напрямку гіл.

Пар.3 стор 48,50

Алгебра в таблицях

2 вся строка стор.31

Різнорівневий збірник

4

З*ясування проміжків знакосталості

Пар.4 стор 38-42

Алгебра в таблицях

2 вся строка стор.33

Різнорівневий збірник

5

З*ясування проміжків монотоності

Пар.4 стор 38-42

Алгебра в таблицях

2 весь рядок стор.36

Різнорівневий збірник

7

Культура виконання малюнка

Скласти пам*яку по виконанню графіків

користуючись додатковою літературою

136,138,142

підручник

8

виділення квадрата двочлена з квадратного тричлена

Пар.3 стор.32-34

Алгебра в таблицях

2 стор.35

1 стор. 36

Різнорівневий збірник
  1. Презентація найкращих індівидуальних завдань 1-3 блоку

( презентацію проводять учні, чиї роботи були визначені кращими, презентація проходить по номінаціям 3,4 рівня досягнень. Рівні досягнень вказані в блоках(див. досвід роботи)).
  • Підготуйте історичну довідку за темою «Розвиток поняття функція», використовуючи додаткову літературу .
  • Напишіть оду квадратичній функції.



  • Використовуючи додаткову літературу, складіть систему різнорівневих завдань, які розв'язуються із застосуванням розкладання на множники квадратного тричлена (для проведення презентації учнями пропонується розв*язати 3 приклади, необхідно пояснити, чому вони різнорівневі, які теоретичні знання необхідні для розв*язання кожного з них). Ров*язання прикладів записуються у зошити.

YI. Підсумок уроку.
  • Над формуванням яких навичок працювали, які вміння розвивали ?
  • Які методи використовувалися на уроці?
  • Що було потрібним, зайвим? Які негативні елементи на уроці ви помітили?
  • Що корисного для навчання, для подальшого життя ви винесли з уроку?

YI Домашнє завдання:
      • повторити пар.55-54 ,43-47 ,39-40;
      • виконати корекційні завдання до контрольної роботи;
      • доробити матеріали папки з самоосвіти за матеріалами 1-3 блоків.