Тема. Робота І професії. Підтема. Моя майбутня професія. My future profession. Мета

Вид материалаДокументы

Содержание


Хід уроку
2.Reading and speaking activity
VI. Закріплення вивченого матеріалу
VI.Підсумки уроку.
Подобный материал:
Тема. Робота і професії.

Підтема. Моя майбутня професія. MY FUTURE PROFESSION.

Мета: вдосконалювати навички діалогічного мовлення з опорою на лексико-граматичну структуру; розвивати спостережливість та сприяти розвитку самостійного мислення; вдосконалювати навички читання; вживання лексичних одиниць у граматичних структурах з дієсловом to be; розвивати мовну здогадку; сприяти розвитку самостійного мислення; виховувати увагу, вміння чітко виконувати інструкції вчителя; розвивати пізнавальний інтерес до вчення англійської мови.

Обладнання: підручники, словник, вірш "I am…", аудіододаток, роздатковий матеріал, мультимедійне обладнання.

Тип уроку: комбінований.

ХІД УРОКУ

І.Greeting. Організація класу. Привітання.

Тeacher: Good morning, everybody! I'm glad to see you. How are you today?

Class. Good morning! We are glad to see you, too. We are fine, thank you.

ІІ.Announcing the subject and the aims of the lesson. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: You know time flies and it won't be long when you finish school. There will be some roads open before you: to continue your education, to find a job, to join the army. It's up to you to decide. Your parents and teachers try to give you some advice. What will you be? Who helps you to choose your profession?

ІІІ. Check on homework. Контроль домашнього завдання. Дати відповіді на питання:

1)What types of writing do you know?

2) What are personal and social writings?

3) What is study writing?

4) What is professional writing?

ІV. Warming-up. Мовленнєва зарядка.

Вивчення вірша (вживання лексичних одиниць у граматичних структурах із дієсловом to be)

I am counting to ten,

You are giving them a pen,

She is looking at the door,

He is sitting on the floor,

All of us are walking well,

Waiting, waiting for the bell.

V. Основна частина уроку

1.Lexical training. Лексична робота.

Тeacher: All professions are important,

All professions are necessary.

Do you want to choose any profession?

What will you be? What will your friend be?

Introduction. Ознайомлення з ЛО за темою спілкування. Впр.81(стор.25) за підручником Плахотник В.М.

2.Reading and speaking activity.Тренування учнів у вживанні лексики. Прочитати та перекласти впр. 83(стор.26) за підручником Плахотник В.М.

3.Listening. Предявлення текстів для аудіювання ( аудіододаток до підручника Карп’юк О.Д.). Прослухати розповіді трьох людей і закінчити речення впр.4 стор.26.

VI. Закріплення вивченого матеріалу.

Виконання вправ на вживання лексичних одиниць теми з використанням роздаткового матеріалу
  • Match the words with pictures (додаток 1)
  • Make words (додаток 2)
  • Missing vowels (додаток 3)
  • Match the dialogs with the professions (додаток 4)

VI.Підсумки уроку. Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює учнів. Thank you for your work today. Today we spoke about your future roads in life. Choosing your future occupation is a serious test.

V. Домашнє завдання. Написати твір на тему:”My Future Profession”. The lesson is over. Good-bye.

Додаток1

Завдання. З'єднайте назву професії з відповідними малюнками














































Додаток 2


Завдання. З поданих частин слів утворіть назви професій.






























































Додаток 3


Завдання. Вставте пропущені букви, щоб утворились назви професій

  • CoSMoNaUT
  • T……CH…R
  • D…CT…R
  • L…BR…R……N
  • DR…V…R
  • SH…P…SS…ST…NT
  • F…R…M…N
  • J……RN…L…T
  • P…L…T
  • B……LD…R
  • C……K

Додаток 4


Завдання. З'єднайте діалоги з відповідними малюнками