Музика. Music. М ета
Вид материала | Документы |
СодержаниеFamous composer; talented composer Хвилинка відпочинку. Лексична робота. Презентація. |
- Crimea Music Fest Международный песенный конкурс, 87.63kb.
- Crimea Music Fest Міжнародний пісенний конкурс, 87.18kb.
- 1 клас Музика навколо нас, 1077.58kb.
- Вокальна музика Вступ. Бесіда про вокальну музику, 794.17kb.
- Музика та музичне мистецтво, 112.74kb.
- Положение XVI международного фестиваля конкурса детского и юношеского творчества, 114.78kb.
- Зайцев. Он ведет сборник в fido-эхе su. Music. Lyrics, 9101.23kb.
- Тема. Українська художня культура ХХ століття. Напрями популярної естрадної музики, 407.74kb.
- L. A. V. Music in the garden, 67.86kb.
- Jeremy Pascall "The illustrated history of rock music", 1669.99kb.
Тема: Музика. Music.
Мета: навчати учнів новим ЛО теми
«Музика»; розвивати навички
читання та говоріння;
ознайомити учнів з назвами
музичних стилів та їх
представниками; розвивати
кмітливість учнів; естетичне
виховання учнів.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку:
І.Уведення в іншомовну атмосферу. Привітання.
1) Привітання
2) Доклад чергового
3) Слово вчителя:
Вчитель пригадує з учнями, яку тему вони вивчають та які хобі вони мають. Учитель пропонує учням прочитати віршик з дошки та відгадати тему сьогоднішнього уроку.
My son listens to it
Up till night,
So nice, beautiful
Interesting, Cool and light.
4) Повідомлення теми та мети уроку.
5) Мовленнєво-лексична зарядка.
Riddle:
What key does not lock a door? ( A music key)
Unnecessary word:
- Jazz, rap, rock’n’roll, piano;
- Disco, flamenco, samba, radio;
- Guitar, piano, star, drum;
- Guitar player, song, piano player, violin player.
ІІ. Основна частина уроку.
- Читання. Впр. 10 ст. 86.
- Pre-reading activity.
Подання нової лексики. Учні вимовляють нові слова за вчителем та декілька учнів вимовляють самостійно з та без перекладу:
Композитор – Composer
Хор – Choir
Диригент – Conductor
Оркестр – Orchestra
Музикант – Musician
Для засвоєння нової лексики учні перекладають словосполучення з новими словами:
Famous composer; talented composer;
Big choir; well-known choir; choir from our school;
Good conductor; conductor’s work;
Jazz orchestra; big orchestra;
Professional musician; the richest musician.
- Reading.
- Post-reading activity.
- Учні отримують завдання з’єднати вирази з тексту з їх українськими еквівалентами.
Musical instrument – Музичний інструмент
Try to compose music – Намагатись писати
музику
Professional singers – Професійні співаки
Famous all over the world – Відомий на увесь світ
Composers who write music – Композитори, що
пишуть музику
Conductors who direct choirs – Диригенти, що
керують хором.
- Учні дають відповіді на основні запитання
Вправи 11, ст. 87.
- Аудіювання Впр. 12 ст. 87. TS 26 p. 159.
Учні двічі слухають текст, дають відповіді на запитання впр. 12 ст. 87.
Парна робота: учні, працюючи парами, складають запитання до тексту з помилкою ( змістовою) учні класу повинні знайти помилку та виправити її.
3. Хвилинка відпочинку. Relaxation.
Гра. Учні придумують слова та короткі фрази з теми «Музика», які повинні показати без слів, решта учнів класу повинні відгадати, що саме за слово показав їх однокласник ( відповіді надаються повними реченнями).
4. Лексична робота. Презентація.
Учні знайомляться з стилями музики ( Класика, фольк, джаз, реп, рок) читають визначення стилю англійською мовою та здогадуються про його назву, після того як учні відгадали, з’являться на слайді назва стилю та представники ( українські, російські та закордонні.)
Вправа 14 ст. 88.
5. Читання. Вправа 15 ст. 88.
Учитель пояснює, що кожен стиль музики має своїх представників.
- Учні розглядають фотографії відомих людей в підручнику, називають їх.
- Учні читають невеликі тексти вправи, називаючи імена співаків.
- З’єднуємо відповідні описи з людьми, що про них йдеться в тексті.
- Слухаємо записи пісень співаків, про яких щойно прочитали ( Michael Jackson, Elvis Presley, Louis Armstrong, Eminem.).
6. Робота в групах. Робота з текстом пісні.
Пісня Yellow submarine ( Lennon\ McCartney)
Учні отримують листочки з куплетами пісні, в яких пропущені слова. Учні, слухаючи пісню, заповнюють пропуски на своїх листочках та зачитують пісню для перевірки вчителем.
Склавши пісню співаємо всі разом пісню Бітлз.
ІІІ. Заключна частина уроку.
- Домашнє завдання.
Записати в словники та вивчити нову лексику з вправи 10 ст. 86.
Вправа 13 ст. 87-88 прочитати текст, перекласти, здогадатись про кого йдеться.
*Знайти цікаву інформацію про улюбленого співака (стиль музики і його представників), проілюструвати інформацію.
2. Підсумки уроку. Оцінювання.