Досвіду



СодержаниеII. Результати педагогічної діяльності
2.Результати ЗНО
3. Вступ випускників до вузів за фахом
У будь-якій навчальній чи керуючій дії надавати учневі право вибору, яке завжди врівноважується усвідомленою відповідальністю за
5. Принцип ідеальності
Тема «Карбонатна кислота.Карбонати й гідрогенкарбонати.»
Тема «Успадкування груп крові в системах АВО».
Приклад. Природознавство. Тема « Сонце».
Практичність теорії
Рішення ситуаційних задач
X. Проведено необхідні дослідження і встановлено, що у матері І група крові, у дитини — II, у громадя­нина X—
Під час вивчення теми » Біологічне значення білків.Властивості ферментів» (10клас)
Під час вивчення хімії (10 клас) тема « Оксиди неметалів.» Як можна перевірити появу карбон (ІІ) оксиду в жилому приміщенні?
Метод концептуальних карт або карти пам'яті.
Як це робити
Мета уроку.
Девіз уроку
Учень. Тіло водоростей не має тканин і не поділене на органи і називається таломом, або сланню. Учитель.
Учень. Так. Є гігантські водорості – макроцистис сягає 30 – 40 м. Учитель.
Учень.Є підводні апарати - батискаф, яким досліджували найбільшу западину Маріанський жолоб, або підводний човен. Учитель.
Учень. Чим глибше , тим менше проникає сонячного світла, тому у водоростей все складніше відбувається фотосинтез. Учитель .
Завдання для груп
Хід уроку
Робота в парах (5пар)-10хв.
Виступили в ролі доповідача.(3хв.)
Зачем диатомеям панцирь?
Урок контролю, оцінки й корекції знань учнів
Тестовий контроль
Переможці районного турніру юних біологів
Цілі уроку
Тип уроку
Перевірка домашнього завдання, мотивація навчальноїдіяльності.
III. Формування знань, умінь і навичок
Лабораторна робота
IV. Підбиття підсумків уроку
Ознаки реакції
Чи сподобався вам урок ? Дякую за співпрацю в проведенні урока.
Китайська мудрість
1.За метою та характером пр
Комп'ютерна презентація на уроках біології.
Екскурсійний проект
Сильні щелепи
Алігаторові ями
Крокодили в небезпеці