Список учнів-переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України ( 2008-2009 н р.) Природниче відділення секція хімії
Вид материала | Конкурс |
СодержаниеСекція географії |
- Тематика науково-дослідницьких робіт учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, 674.58kb.
- Тематика науково-дослідницьких робіт учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, 2008.04kb.
- Програма конкурсу > ІІ етап конкурсу проводиться з урахуванням навчальних досягнень, 176.95kb.
- Роботи, 769.12kb.
- Конкурсу-захисту науково-дослідницьких, 106.28kb.
- Умови проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 690.19kb.
- Міністерство освіти І науки україни, 403.85kb.
- Міністерство освіти І науки україни позашкільний навчальний заклад мала академія наук, 434.95kb.
- Навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа, 479.67kb.
- Україна хмельницька обласна державна адміністрація управління освіти І науки, 290.78kb.
Секція географії
№ пп | П.І.Б. учня | Школа | Клас | Назва роботи | Педагогічний керівник, науковий керівник | Міс-це | Членство в МАН |
1. | Несмій Вікторія | 297 | 8 | | Голота Н.С. | ІІ | |
2. | Модіна Ірина | 185 | 8 | | Постовіт Т.В. | ІІІ | |
3. | Бадера Євгенія | 297 | 8 | | Голота Н.С. | І | |
4. | Виговський Данило | 185 | 8 | | Постовіт Т.В. | ІІІ | |
5. | Горецька Надія | 154 | 8 | | Кириченко Г.Й. | І | |
6. | Скрипка Марія | 196 | 8 | | Сиворакша Т.В. | ІІ | |
7. | Ткаченко Ярослав | 13 | 8 | | Скоробагатько В.В. | ІІІ | |
8. | Волкова Олена | 196 | 8 | | Томпа Г.В. | ІІ | |
9. | Вітко Анастасія | 13 | 8 | | Скоробагатько В.В. | ІІІ | |
10. | Красіна Катерина | 196 | 8 | | Сиворакша Т.В. | ІІІ | |
11. | Ефрос Ганна | Апогей | 8 | | Безверха Ю.В. | ІІІ | |
12. | Білявцева Дарія | Апогей | 8 | | Безверха Ю.В. | ІІ | |
13. | Дяченко Олексій | 196 | 8 | | Сиворакша Т.В. | І | |
14. | Безпала Галина | Еко 198 | 9 | | Біліневич Н.А. | ІІ | |
15. | Бабіч Данило | Еко 198 | 9 | | Біліневич Н.А. | ІІІ | |
16. | Вавилова Марина | Еко 198 | 9 | | Біліневич Н.А. | І | |
17. | Барановський Артем | 254 | 9 | | Оржехівська А.М. | ІІІ | |
18. | Брагар Євген | Еко 198 | 9 | | Біліневич Н.А. | І | |
19. | Сербіна Марія | Еко 198 | 9 | | Біліневич Н.А. | І | |
20. | Іванова Галина | Еко 198 | 9 | | Біліневич Н.А. | ІІІ | |
21. | Мацапура Дарина | 206 | 9 | | Кисельова Н.Б. | ІІІ | |
22. | Бушанська Віра | 197 | 9 | | Яненко Н.А. | ІІ | |
23. | Дорош Ілля | 304 | 9 | | Загнітко В.М. Бєлік І.В. | І | |
24. | Зіневич Властеміра | 197 | 9 | | Яненко Н.А. | ІІ | |
25. | Супрун Марія | 197 | 9 | | Яненко Н.А. | ІІІ | |
26. | Соловйова Вікторія | ГСМ №1 | 10 | | Литовчак К.П. | І | |
27. | Васильєва Ксенія | Еко 198 | 10 | | Недбайло Л.О. | ІІ | |
28. | Рогозін Євген | 281 | 11 | | Зуєва Ю.К. | І | |
29. | Постнов Роман | 55 | 10 | | Березовська К.Ф. | І | |
30. | Бураченко Анастасія | 55 | 10 | | Березовська К.Ф. | І | |
31. | Чорноног Сергій | 55 | 10 | | Березовська К.Ф. | ІІ | |
32. | Іванов Олексій | ГСМ № 1 | 11 | | Малахатка Л.О. | ІІ | |
33. | Терновий Максим | Апогей | 10 | | Безверха Ю.В. | ІІІ | |
34. | Садовська Ольга | Еко 198 | 10 | | Недбайло Л.О. | ІІ | |
35. | Медвідчук Василь | 83 | 10 | | Білоус І.А. | ІІІ | |
36. | Жученко Людмила | 254 | 10 | | Оржехівська А.М. | ІІІ | |
37. | Кругликова Анна | 154 | 10 | | Кириченко Г.Й. | ІІІ | |
38. | Зощенко Богдан | 55 | 10 | | Березовська К.Ф. | ІІ | |
39. | Чепурна Катерина | ГСМ № 1 | 10 | | Малахатка Л.О. | ІІ | |
40. | Петренко Ольга | 197 | 10 | | Удовиченко В.О. | ІІ | |